چاپ        ارسال به دوست

در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد؛

پنجاه و ششمین جلسه واگذاری داروخانه های بیمارستانی

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان،پنجاه وششمین جلسه (در سال جاری سومین جلسه)واگذاری داروخانه های بیمارستانی به بخش خصوصی و تعاونی ها در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.


در این جلسه دکتر ایرج خدادادی معاونت غذا و داروی دانشگاه با بیان اینکه لازم است تمام کارها در چارچوب قانون اجرا شود افزود:در راستای هر گونه تغییر و تحولی در خصوص هر کدام از داروخانه های استان از نظر سهمیه دارویی و تغییر در اجاره بهاء و یا هر چیز دیگری نیاز است تدابیر خردمندانه اندیشیده شود و هیچ کاری خارج از دستورالعمل و مقررات قانونی صورت نگیرد.

 در ادامه دکتر فریبرز نیاستی معاونت توسعه و منابع دانشگاه بر نظارت همه جانبه ی، دقیق و وسیع بر سطح داروخانه های شهرستان رزن اشاره کردو افزود:نیاز است در راستای توانمندی بهتر این داروخانه از داروخانه های بیمارستانی سطح استان همدان الگوگیری نمایند.

 

همچنین دکتر مرضیه مساعد مدیر دارویی دانشگاه به موضوعاتی مانند: پیش بینی تعداد نسخ ارسالی به داروخانه کلینیک امید ،سهمه دارویی این داروخانه،میزان اعتبار و سهمیه بندی های دارویی، میزان اجاره بهای این داروخانه پرداخت و دکتر طالبی نیز خواهان تجدید نظر و بررسی مجدد موارد مطرح شده.

 گفتنی است این جلسه با حضور معاون توسعه دانشگاه دکتر نیاستی، مدیر بودجه دکتر جوزی معاونت غذا و دارو دکتر خدادادی،مدیر دارویی دکتر مساعد، مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دکتر ریحانی،مشاور حقوقی دانشگاه دکتر عقیلیان، مدیر حراست دانشگاه مهندس شیرین دخت، دکتر شمس، دکتر طالبیان، دکتر موانیه ئی ، دکتر گلشنی، مدیران مالی و امور عمومی دانشگاه و سایر اعضاء برگزار شد.

 

زهرا لعلیان: خبرنگار معاونت غذا و داروی دانشگاه

 

 

 

 

 

 

 


١٢:١٩ - چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١٠١٠٥٣    /    تعداد نمایش : ١١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج