چاپ        ارسال به دوست

در معاونت غذا و داروی دانشگاه برگزار شد:

جلسه وب ویدئو کنفرانس با محوریت جمع بندی مطالب

 

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان،دکتر ایرج خدادادی معاون غذا و داروی دانشگاه با دعوت ازدیگر معاونین عضو قطب کلان منطقه 3 کشوری در راستای جمع بندی مطالب و مواردی که مقرر است در جلسه وب ویدئو کنفرانس آینده که چهارم تیر ماه برگزار می شود مطرح شود با دیگر معاونین عضو کلان منطقه 3کشوری نشست مشترک از طریق وب ویدئو کنفرانس برگزار کرد.

در این جلسه که با حضور مهندس عباس مهدی زاده مدیر راهبردی، پایش و امور استانها ی سازمان غذا و دارو برگزار شد و حدود سه ساعت به طول انجامید پیرامون مسائل و مشکلات موجود در هر استان بحث و تبادل نظر شد و مهندس مهدی زاده در این جلسه به بیان برخی از راهکارها و تدابیری که در سازمان قرار است اندیشیده شود و به استانها اعلام شود با دکتر خدادادی به بحث و تبادل اطلاعات پرداختند.

در ادامه این جلسه دکتر خدادادی معاون غذا و داروی دانشگاه خواست در خصوص تعیین تکلیف سرمایه گذارانی که در حوزه تولید الکل در راستای پیشگیری از بیماری کووید 19 سرمایه گذاری کرده اند و منتظر دستور تولید هستند اقدام لازم صورت بگیرد .

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان همچنین با اشاره به این نکته که یکسری از اقدامات در حال انجام است که به نظر می رسد: این وظایف همچون گذشته تنها از سوی معاونت غذا و دارو صورت پذیرد تا موجب موازی کاری نگردد.

شایان ذکر است در این نشست مشترک در خصوص ارتقاء و بهبود سطوح دسترسی در سامانه ها،تأمین کمبود های دارویی،نحوه ی صدور مجوز برای واحدهای تولید الکل،جدا سازی حسابهای دارویی معاونت از سوی سازمانهای بیمه گذارو همچنین اصلاح ساختار نیروی انسانی معاونت های غذا و دارو با در نظر گرفتن اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز بحث و تبادل اطلاعات شد.

 

 

 


٠٧:٤٠ - سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٤٨٩٧    /    تعداد نمایش : ٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج