چاپ        ارسال به دوست

به پاس خدمات شایسته و ارزنده صورت گرفت:

قدردانی دکتر ایرج خدادادی و دکتر محمد کاظم زاده از سوی مدیر عامل شرکت سلامت پژوهان و جمعی از کودکان مبتلا به فنیل کتونوری

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان دکتر ایرج خدادادی معاون غذا و دارو دانشگاه در نشست کوتاه و صمیمی از سوی مدیر عامل شرکت سلامت  پژوهان و جمعی از کودکان مبتلا به  فنیل کتونوری که برای تقدیر و تشکر ازهمکاری و همیاری  ایشان درراستای تولید محصولات و مواد غذایی برای کودکان (pku) آمده بودندگفت: می دانید که این کودکان مشکلات تغذیه ای فراوانی دارند و نیاز است در زمینه تغذیه سالم برای آنها کارهای زیادی صورت بگیرد و ما از شما(مدیرعامل مرکز رشد) سپاسگزاریم که در راستای سلامت تغذیه ای کودکان فنیل کتونوری که در نهایت سلامت جامعه است گام مهمی برداشته اید.

 

دکتر خدادادی افزود کالاها و محصولات مورد استفاده این بیماران همیشه وارداتی بوده است که با تلاش و پیگیری های شما تا کنون چند قلم از این محصولات از جمله نان،پودر بستنی ،پودر تخم مرغ و... در داخل کشور تولید شده است و امیدواریم به جایگاهی برسیدکه تمام محصولات مورد نیاز کودکان پی کی یو در داخل کشورمان تولید شود.

 

وی ادامه داد: شما ذائقه طبیعی ولذت واقعی غذا ها را به این افراد چشانده اید و امیدوارم شاهد ارتقای محصولات برای سایر بیماران نیز باشیم.

 

در پایان با لوح سپاس و شاخه گلی از همکاری و مساعدت های معاون محترم غذا و دارو و همچنین مدیر محترم نظارت بر غذاو محصولات آرایشی و بهداشتی دانشگاه به طور جداگانه تجلیل شد.

 

 

 


٢١:٠٣ - چهارشنبه ١١ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٥١٣٠    /    تعداد نمایش : ٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج