چاپ        ارسال به دوست

مدیر نظارت بر غذا و محصولات آرایشی و بهداشتی دانشگاه گفت:

پایش برنامه های اجرایی یکی از اهداف کمیته راهبردی است

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان، دکتر محمد کاظم زاده مدیر نظارت بر غذای دانشگاه در گفتگوی با خبرنگار معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان تصریح کرد: پایش و بررسی برنامه های اجرایی یکی از اهداف مهم در کمیته های راهبری است

 

وی اظهار داشت: در این جلسه از کمیته راهبردی اداره نظارت بر مواد غذایی که با هدف پایش برنامه های اجرایی و همچنین بررسی برنامه های عملیاتی که در حوزه مربوطه در حال اجرا است نکات قابل توجه بررسی و مصوباتی نیز مطرح شد.

 

 دکتزر کاظم زاده ادامه داد: در این جلسه ضمن بررسی عملکرد کارشناسان در هرحوزه خصوصا"حوزه های لبنیات،فرآورده های پروتئینی ،حوزه های محصولات بسته بندی وهمچنین آرد و نان بحث و تبادل نظر شد.

 

مدیر غذای دانشگاه ابراز داشت:بر اساس اطلاعات موجود و دستورالعمل های ارسالی مقرر شد در اصرع وقت به شکایات ارسالی پاسخ مناسب و پیگیری لازم صورت پذیرد .

مدیر غذای دانشگاه خاطرنشان ساخت: در خصوص صدور پروانه ها ،نظارت بر تاریخ انقضای  پروانه،  از سوی کارشناسان،به صورت بانک اطلاعاتی جمع آوری شود وبانک اطلاعاتی مشخصی در مدیریت غذا شکل بگیرید که این بانک اطلاعاتی در مدیریت غذا در هر زمانی  قابل دسترسی باشد وهمچنین تقویم و زمانبدی بازدید و بازرسی هایی که از سطح شهرستانها بعمل می آید مورد بررسی و دقت نظر قرار گرفت.


١٠:٣٧ - دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٥٤١٨    /    تعداد نمایش : ٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج