چاپ        ارسال به دوست

مدیریت اداره نظارت و ارزیابی بر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل اعلام کرد:

بازرسی ادواری از خط تولید مکمل های دارویی

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان، بازرسی ادواری از خط تولید مکمل های دارویی کارخانه داروسازی هگمتان داروی غرب توسط کارشناسان دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه دکتر نگار مهری  صورت پذیرفت.

 

در این بازرسی از اداره فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل  دکتر نگار مهری و از اداره نظارت بر امور دارو و مواد بیولوژیک دکتر اسدی منش در حضور مدیرعامل و مسئول فنی این شرکت دارویی انجام پذیرفت.

 

قابل ذکر است کارخانه داروسازی هگمتان داروی غرب در زمینی با وسعت ۱۸ هزار متر مربع با ۷۵۰۰ متر زیربنا و ۲۵۰۰ متر Cleanroom در استان همدان (شهرستان تویسرکان- ناحیه صنعتی فرسفج) واقع شده است. این کارخانه از بزرگترین واحد های صنعتی غرب کشور در عرصه تولید داروهای انسانی به شکل قرص، کپسول، شربت و مکمل های دارویی است که دارای تاییدیه GMP از سازمان غذا و داروی ایران می باشد.

همچنین شرکت مورد بازدید و تایید شرکت های خارجی از جمله کشور کانادا و آلمان و هلند و ایتالیا و جهت تولید و همکاری مشترک در ایران قرار گرفته است . 

در این شرکت از یک سامانه ارزشیابی کامل و استاندارد برای نظارت بر کیفیت استفاده می شود و تمامی فرآیند ها مطابق استانداردهای جهانی اجرا می گردد .


١٣:٣٨ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٥٢٦٢    /    تعداد نمایش : ٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج