چاپ        ارسال به دوست

دیدار دوستانه معاون غذا و داروی دانشگاه با مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان

دکتر ایرج خدادادی در دیداری صمیمی و دوستانه انتصاب آقای جودکی مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان،دکتر ایرج خدادادی معاون غذا و داروی دانشگاه ،به همراه سه مدیر حوزه معاونت خود دکتر مرضیه مساعد مدیر دارویی دکتر محسن ریحانی مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی و دکتر محمد کاظم زاده مدیر غذا و محصولات آرایشی و بهداشتی دریک نشست و دیدار صمیمی انتصاب جودکی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان را تبریک گفتند.

دکترخدادادی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب به مدیر کل تعزیرات استان و آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان ابراز داشتند:دانشگاه علوم پزشکی همدان یک سازمان نظارتی و خدماتی است که بیش از 700نوع خدمت ارائه می دهد.

وی به تعامل و همکاری بین دو سازمان اشاره کرد و گفت: یک واقعیت است که درراستای اجرای  برخی  از طرح ها ازسوی معاونت غذا و دارو، لازم است ازهمکاری بیشتر و تعامل سازنده سازمان تعزیرات حکومتی استان بهره گیریم تا نظارت ها و بازرسی ها اثربخشی مطلوب تری داشته باشند.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان تأکید کرد: استان همدان از جمله استانهایی است که به واسطه داشتن مسئولانی قانون مدار و توانمند کمترین میزان تخطی از دستورات دارویی و بهداشتی در آن به چشم می خورد و این امر محقق نمی شد مگر با وجود افراد دلسوز و قانونمندی که درچارچوب قانون رفتار می نمایند.

در ادامه این نشست دوستانه، جودکی مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان ابراز داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی است که با تلاش و سختی های فراوان شکل گرفته است ولازم است در راستای شکوفایی و اعتلای آن کوشید.

وی گفت: مسئولان همواره باید در راستای امنیت و برآورده شدن نیاز آحاد جامعه در چارچوب عدالت محوری تلاش کنند.

جودکی خاطر نشان کرد: نباید رفتارهایی از خود نشان دهیم که مردم را نسبت به نظام دلخور و سرد نمائیم این مردم مستحق خدمات ارزنده و صادقانه اند.

 

 

 

 

 


٠٧:٥٥ - سه شنبه ٧ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٥٧٧٩    /    تعداد نمایش : ٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج