زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
زبان FA EN AR
  • تاریخ انتشار : 1403/04/09 - 07:26
  • تعداد بازدید : 28
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 25
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه:

تشدید نظارت بر عرضه تجهیزات و ملزومات پزشکی در سه ماهه بهار سالجاری

مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو گزارش تشدید نظارت بر عرضه تجهیزات و ملزومات پزشکی در سه ماهه بهار سالجاری در ساعات اداری و غیر اداری را ارائه کرد.

به گزارش ایفدانا ،همدان، مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو گزارش تشدید نظارت بر عرضه  تجهیزات و ملزومات پزشکی در سه ماهه بهار سالجاری در ساعات اداری و غیر اداری را  ارائه کرد.

 کارشناسان مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذاودارو دانشگاه علوم پزشکی همدان در سه ماهه نخست سالجاری مطابق با برنامه های از پیش تعیین شده از واحد های صنفی توزیع کننده و عرضه کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی در همدان بازرسی کردند.

گفتنی است کارشناسان مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی در سه ماهه بهار سالجاری مجموعا" 83 مورد بازرسی از شرکت های تولیدی تجهیزات پزشکی و مراکز عرضه این محصولات انجام داده است که  21 قلم کالای قاچاق سلامت محور کشف و ضبظ شد و به مراجع قضایی ارجاع داده شدند .

از مجموع بازرسی های انجام شده 16 مورد در ساعات غیراداری و 46 مورد در ساعات اداری صورت پذیرفته است و در این بازرسی ها که بر اساس دستورالعمل های ابلاغی از سوی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی و کیفیت ارائه خدمات ، سود مجاز فروش ، عرضه نوار تست قند خون دولتی توسط اصناف منتخب ، عرضه کالاهای قاچاق سلامت محور ، اصالت کالا ، انبار مجازی کالاهای مشمول ارز و توزیع ست سرم در سطح استان مورد بررسی قرار گرفته است.

 

  • گروه خبری : اخبار روابط عمومی,اطلاعيه
  • کد خبر : 141592
کلمات کلیدی
ادمین معاونت غذا و دارو
خبرنگار

ادمین معاونت غذا و دارو

تصاویر

نشانی: 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 95
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 191935
تعداد کاربران بر خط 2