زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
زبان FA EN AR
  • تاریخ انتشار : 1403/04/02 - 11:39
  • تعداد بازدید : 43
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 38
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد؛

جلسه شورای مدیران با هدف بررسی تسریع، تسهیل و ارتقاء صحت اطلاعات برگزار شد

جلسه شورا ی مدیران حوزه معاونت غذا ودارو با هدف بررسی تسریع، تسهیل و ارتقاء صحت اطلاعات با حضور دکتر قدرت اله رستمی معاون غذا و دارو دانشگاه، مدیران و برخی از کارشناسان مجموعه سی ام خرداد ماه سالجاری برگزار شد.

به گزارش ایفدانا همدان،جلسه شورا ی مدیران حوزه معاونت غذا ودارو با هدف بررسی تسریع، تسهیل و ارتقاء صحت اطلاعات با حضور دکتر قدرت اله رستمی معاون غذا و دارو دانشگاه، مدیران و برخی از کارشناسان مجموعه سی ام خرداد ماه سالجاری برگزار شد.

در این جلسه به بررسی پروژه های بهره وری معاونت با حضور اعضای مربوطه پرداخته شد و موضوع بهبود فرآیند جمع آوری آمار بازرسی های حوزه فرآورده های سلامت محور وپیشگیری از قاچاق اقلام سلامت محور، اصلاح و انجام فرآیند به صورت الکترونیکی جهت تسریع، تسهیل و ارتقاء صحت اطلاعات مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

از دیگر مباحث عمده مطرح شده در این جلسه تعیین نماینده کارگروه پدافند غیرعامل معاونت و بررسی موضوعات این حیطه شامل ایمن سازی انبار استراتژیک دارو و ملزومات بود.

در ادامه سایر مسائل از قبیل موارد مطرح شده در حوزه های پشتیبانی، اداری، میز خدمت و ... مورد بحث و تبادل نظر حضار قرار گرفت.

  • گروه خبری : اخبار روابط عمومی,اطلاعيه
  • کد خبر : 141416
کلمات کلیدی
ادمین معاونت غذا و دارو
خبرنگار

ادمین معاونت غذا و دارو

تصاویر

نشانی: 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 90
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 191930
تعداد کاربران بر خط 2