زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
زبان FA EN AR
  • تاریخ انتشار : 1403/03/22 - 12:42
  • تعداد بازدید : 62
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 58
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در راستای مهارت آموزی دانشجویان رشته تغذیه صورت پذیرفت؛

دوره کارورزی و آموزش مسئولین فنی و دانشجویان رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی همدان در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

دوره کارورزی و آموزش آشنایی با قوانین و روشهای کنترل کیفی فرآورده های غذایی آرایشی و دارویی مسئولین فنی و دانشجویان رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی همدان با ارائه دکتر مهدی عزیزی شفا مسئول آموزش آزمایشگاه معاونت غذا و دارو در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار شد .

به گزارش ایفدانا،همدان، دوره کارورزی و آموزش آشنایی با قوانین و روشهای کنترل کیفی فرآورده های غذایی آرایشی و دارویی مسئولین فنی و دانشجویان رشته تغذیه  دانشگاه علوم پزشکی همدان با ارائه دکتر مهدی عزیزی شفا مسئول آموزش آزمایشگاه معاونت غذا و دارو در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار شد .

 در این دوره آموزشی و کارورزی  دانشجویان با قوانین و روش های آزمایشگاهی مطابق با آخرین تغییرات و پروتکل های سازمان غذا و دارو و اداره استاندارد آشناشدند وهمچنین در ادامه آموزش دانشجویان ومسئولین فنی علاوه بر دوره دو روزه تئوری آشنایی با استاندارد ها و دستورالعمل ها، همزمان به صورت عملی  نیزاز سوی کارشناسان بخش های شیمی و میکروبیولوژی آزمایشگاه معاونت غذا و دارو همدان به مدت یک هفته آموزش های تخصصی را  در راستای ارتقای سطح آگاهی واطلاعات دریافت کردند.

 

همچنین در پایان دوره آموزشی کارآموزان علاوه بر آشنایی با قوانین و دستورالعمل ها، توانایی انجام آزمون ها تخصصی کنترل کیفی فرآورده های غذایی و آرایشی بهداشتی را کسب خواهند کرد.

  • گروه خبری : اخبار روابط عمومی,اطلاعيه
  • کد خبر : 141046
کلمات کلیدی
ادمین معاونت غذا و دارو
خبرنگار

ادمین معاونت غذا و دارو

تصاویر

نشانی: 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 54
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 191894
تعداد کاربران بر خط 2