زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
زبان FA EN AR
  • تاریخ انتشار : 1403/04/17 - 09:17
  • تعداد بازدید : 34
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در سالن جلسات مرکز آموزشی درمانی بعثت همدان برگزار شد؛

ششمین کمیته راهبردی مدیریت تجهیزات پزشکی

ششمین جلسه از کمیته راهبردی مدیریت تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه با حضور دکتر محمد کاظم زاده مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی و مسئولین فنی و مدرسین در سالن جلسات مرکز آموزشی درمانی بعثت همدان برگزار شد.

به گزارش ایفدانا،همدان، ششمین  جلسه از کمیته راهبردی مدیریت تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه با حضور دکتر محمد کاظم زاده مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی و مسئولین فنی و مدرسین در سالن جلسات مرکز آموزشی درمانی بعثت همدان  در 14 تیر ماه سالجاری برگزار شد.

در این جلسه آموزشی دکتر محمدکاظم زاده مدیرنظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه ضمن خوش امد گویی و خیرمقدم به مسئولین فنی ملزومات پزشکی اعلام داشتند : هدف اصلی مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو از برگزاری دوره های آموزشی کمیته راهبردی و مدیریت در بازرسی ها این است که مسئولین فنی ملزومات پزشکی آماده سازی افراد جهت جایگاه مدیریتی است و کمیته های راهبردی وسیله ای برای مشورت همکاران در راستای بهبود فرآیند ها است.

وی در ادامه به بیان برنامه عملیاتی و استراتژیک مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی در سال 1403 پرداخت و افزود: پوستر برنامه عملیاتی به کلیه مراکز ارسال شده است و  همانگونه که در بازدید های به عمل آمده از سوی این مدیریت تاکید شده بود، مقرر شد کارشناسان مربوطه در اجرای برنامه های استراتژیک و عملیاتی این مدیریت همکاری نمایند.

 

در ادامه برنامه و در راستای جانشین پروری دوره آموزشی آینده پژوهی و آشنایی با تحولات نوظهور در عرصه مدیریت با نگاهی بر انقلاب صنعتی چهارم و پنجم با سخنرانی دکتر کیهانی حکمت و دکتر درویش زاده و دکتر کاظم زاده برگزار شد.

.

سپس با توجه به بازدید های صورت گرفته از شبکه های بهداشت و درمان استان در سال 1403 گزارشی از چالش ها، مصوبات و پیشنهادات مطرح شده در جلسات مذکور از سوی مهندس شکریان ارائه شد.

سپس گزارش و تحلیل آنالیز ABC جمع اوری شده از مراکز درمانی نیز از سوی مهندس ورکانه و موارد نقص گزارشات و ضرورت بهره وری مراکز درمانی  ارائه شد.

 

و درپایان جلسه پیرو کمیته های راهبردی برگزار شده و به منظور انتقال تجارب موفق مهندس قاسمیان مسئول فنی ملزومات پزشکی بیمارستان فاطمیه گزارش عملکرد واحد خود را در مرکز درمانی ارائه نمودند.

  • گروه خبری : اخبار روابط عمومی,اطلاعيه
  • کد خبر : 141894
کلمات کلیدی
ادمین معاونت غذا و دارو
خبرنگار

ادمین معاونت غذا و دارو

تصاویر

نشانی: 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 44
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 191884
تعداد کاربران بر خط 0