زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
زبان FA EN AR
لیست اخبار صفحه :1
با توجه به اهمیت کنترل درمان بیماران متابولیک ارثی،فنیل کتونوری و وجود چالش ها در مدیریت بالینی این بیماریها معاونت بهداشتی دانشگاه  جلسه ای جهت رفع چالش ها در سالن جلسات آن معاونت برگزار کرد و دکتر نگار مهری کارشناس فرآورده های طبیعی،سنتی و مکمل های معاونت غذا و دارو در این جلسه حضور بهم رساند.
کارشناس فرآورده های طبیعی،سنتی و مکمل ها خبر داد:

با توجه به اهمیت کنترل درمان بیماران متابولیک ارثی،فنیل کتونوری و وجود چالش ها در مدیریت بالینی این بیماریها معاونت بهداشتی دانشگاه جلسه ای جهت رفع چالش ها در سالن جلسات آن معاونت برگزار کرد و دکتر نگار مهری کارشناس فرآورده های طبیعی،سنتی و مکمل های معاونت غذا و دارو در این جلسه حضور بهم رساند.

با توجه به اهمیت کنترل درمان بیماران متابولیک ارثی/فنیل کتونوری و وجود چالش ها در مدیریت بالینی این بیماران جلسه ای جهت رفع چالش های موجود در سالن کنفرانس معاونت بهداشتی دانشگاه با حضور نمایندگانی از معاونت غذا و دارو، درمان،رئیس امور آزمایشگاههای معاونت درمان،مسئول امور دارویی بیمارستان اکباتان، دکتر نگار مهری کارشناس رابط معاونت غذا و دارو، کارشناسان تغذیه درمانگاه متابولیک ارثی برگزار شد.

نخستین همایش معاونین کلان منطقه آمایشی سه با حضور دکتر محمد مهدی مجذوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان،دکتر مهدیزاده مدیر راهبری و پایش امور استان ها، معاونین کلان منطقه آمایشی سه، مهندس هاشمی مشاور ریس سازمان و رئیس روابط عمومی و مدیران در همدان برگزار شد.
از سوی معاونت غذا و دارو برگزار شد؛

نخستین همایش معاونین کلان منطقه آمایشی سه با حضور دکتر محمد مهدی مجذوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان،دکتر مهدیزاده مدیر راهبری و پایش امور استان ها، معاونین کلان منطقه آمایشی سه، مهندس هاشمی مشاور ریس سازمان و رئیس روابط عمومی و مدیران در همدان برگزار شد.

، نخستین همایش معاونین کلان منطقه آمایشی سه با حضور دکتر محمد مهدی مجذوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان،دکتر مهدیزاده مدیر راهبری و پایش امور استان ها، معاونین کلان منطقه آمایشی سه، مهندس هاشمی مشاور ریس سازمان و رئیس روابط عمومی و مدیران در همدان برگزار شد.

ششمین کمیته راهبردی مدیریت تجهیزات پزشکی
در سالن جلسات مرکز آموزشی درمانی بعثت همدان برگزار شد؛

ششمین کمیته راهبردی مدیریت تجهیزات پزشکی

ششمین جلسه از کمیته راهبردی مدیریت تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه با حضور دکتر محمد کاظم زاده مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی و مسئولین فنی و مدرسین در سالن جلسات مرکز آموزشی درمانی بعثت همدان برگزار شد.

ششمین  جلسه از کمیسیون فنی و تخصصی صدور پروانه های بهداشتی در معاونت غذا و دارو پنجمین جلسه از کمیسیون فنی و تخصصی صدور پروانه های بهداشتی با 28پرونده و درخواست در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد
با بررسی 28 پرونده و درخواست برگزار شد؛

ششمین جلسه از کمیسیون فنی و تخصصی صدور پروانه های بهداشتی در معاونت غذا و دارو پنجمین جلسه از کمیسیون فنی و تخصصی صدور پروانه های بهداشتی با 28پرونده و درخواست در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد

ششمین جلسه از کمیسیون فنی و تخصصی صدور،ابطال و یا تمدید پروانه های بهداشتی با بررسی 28 پرونده و درخواست در سالن جلسات معاونت غذا و دارو و با حضور معاون غذا و دارو دکتر قدرت اله رستمی، مدیر نظارت بر غذا و محصولات آرایشی و بهداشتی مهندس حجت اله کمکی ، دکتر زهره فصیحی مدیر نظارت بر آزمایشگاه کنترل کیفی غذا و دارو، رئیس اداره صدور پروانه های بهداشتی مهندس ماریا قادری فرح، رئیس اداره صادرات و واردات مهندس حمید شیرازیان،مهندس نادری نماینده مسئولین فنی شرکت های صنایع غذایی، دکتر امامی عضو هیئت علمی با بررسی28پرونده صنایع غذایی در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

کشف و ضبط 2046 قلم دارو و مکمل قاچاق
دربازرسی های انجام شده در روز مانور مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور انجام شد؛

کشف و ضبط 2046 قلم دارو و مکمل قاچاق

کشف و ضبط 2046 قلم دارو و مکمل قاچاق به ارزش 36میلیون ریال در بازرسی از عطاریها کشف شد

رئیس  انجمن pku و برخی از این کودکان در دیدار با  دکتر رستمی معاون غذا و دارو دانشگاه از حمایت های این معاونت و زحمات وی تجلیل کردند
دیدار و تجلیل رئیس انجمن pku با معاون غذا و دارو دانشگاه

رئیس انجمن pku و برخی از این کودکان در دیدار با دکتر رستمی معاون غذا و دارو دانشگاه از حمایت های این معاونت و زحمات وی تجلیل کردند

، رئیس انجمن pku و برخی از این کودکان در دیدار با دکتر رستمی معاون غذا و دارو دانشگاه از حمایت های وی در خصوص تسریح در روند صدور مجوزهای تغذیه ای و بهداشتی مخصوص کودکان پی کی یو تجلیل کردند.

نشست با ارگان ها و سازمانهای مختلف و مانور در سطح شهر
به مناسبت 12هم تیرماه و فرمایش مقام معظم رهبری صورت پذیرفت:

نشست با ارگان ها و سازمانهای مختلف و مانور در سطح شهر

مانور مبارزه با قاچاق کالای سلامت محور با هدف حمایت از تولید داخل با حضورمعاون غذا و دارو مدیران،کارشناسان و ارگان های مختلف نظارتی به مناسبت 12هم تیر ماه سالروز فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا سلامت محور برگزار شد.

حوزه ی مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گزارش بازرسی های خود  از مراکز درمانی دانشگاهی و غیردانشگاهی استان همدان را در سه ماهه اول سالجاری اعلام کرد.
حوزه ی مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد:

حوزه ی مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گزارش بازرسی های خود از مراکز درمانی دانشگاهی و غیردانشگاهی استان همدان را در سه ماهه اول سالجاری اعلام کرد.

کارشناسان حوزه ی مدیریت تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گزارش بازرسی های مطابق با برنامه از پیش تعیین شده و بر اساس چک لیست ارزیابی طرح تحول نظام سلامت کشور از مراکز درمانی دانشگاهی و غیردانشگاهی استان همدان را در سه ماهه اول سالجاری اعلام کردند.

نشانی: 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 48
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 191888
تعداد کاربران بر خط 1